В Първо РУ бе задържан мъж, заплашил с газов пистолет строителен работник в Пловдив. Около 9 часа вчера полицейските служители се отзовали на сигнала за случилото се на строителен обект на ул. "Щит“. На място бил задържан 59-годишният извършител, от когото е иззето оръжието без боеприпаси. Тестът с дрегер показал, че мъжът е употребил алкохол над 2 промила. По случая е образувано досъдебно производство по чл. 144, ал.3 от НК. Уведомена е Районна прокуратура – Пловдив.
Екшън на строеж в Пловдив, заплашиха работник с пистолет!






