Читателка на Plovdiv24.bg изпрати до редакцията ни снимки, които са направени в центъра на Пловдив. 

"По-скоро прилича на джунгла отколкото на нормална градска среда! Това е предпоставка за размножаване на кърлежи и влечуги. Моля отговорните да вземат съответните мерки!", написа още нашата читателка в сигнала си до нас.