Двойно убийство заради торбичка с боклук

7601

Оставен пред вратата боклук е причината за двойното убийство, извършено снощи в бл. 107 в пловдивския район "Тракия", при който загинаха администраторката във Втора хирургия на УМБАЛ "Свети Георги" 51 годишната Радка Генова и 28 годишният и син Евгени Димитров, стажанат- стоматолог в същата болница - съобщиха от ОДП Плодив.

Семействата са имали дългогодишни скандали помежду си и при снощният съседът на жертвите е застрелял с един изстрел от големокалибрено самоделно оръжие синът на Радка Генова, след което с удари по главата е убил и нея, обясниха криминалистите.

По първоначални данни убицът е бил в силен афект заради употребата на алкохол. До края на деня към него ще бъде предявено конкретно обвинение по членове от НК, предвиждащи доживотен затвор без право на замяна. Информацията е на радио Пловдив.

 

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Почти всички градски автобуси в Пловдив са с променени маршрути д...
Десетки затворени улици и булеварди в Пловдив
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Митрофанова с категорична теза под Альоша в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).