Грозна гледка пред блок 13 в "Тракия" ядоса читател на Plovdiv24.bg. 
"Както се разхождах из района, се натъкнах на тези грозни гледки на новоизграждащия се паркинг пред блок 13 в "Тракия". 
Искам чрез Вашата медия да отправя въпрос към управата на града ни - кога фирмите, изграждащи инфраструктурата, ще се научат да пазят зелената система? 
Това е само един от многото случаи на варварско отношение към дървета. Моля да се намесят компетентните служби и тези дървета да бъдат лекувани. И после се чудим защо падат дървета при бури...".