"Завъртете, по дяволите, един телефон на Бойко Борисов. Всички съветници от ГЕРБ му го имате. Кажете му да праща парите - река Марица приижда", призова съветниците от ГЕРБ зам. кметът Александър Долев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Това се случи някъде към края на днешната извънредна общинска сесия, която обсъждаше състоянието на "Пълдин туринвест" АД. Заседанието според някои определения се превърна в поредната общинска порция политическо говорене. ГЕРБ атакуваха сговора на управляващите с Георги Гергов, а от БСП им отвърнаха на удара с обичайните напоследък обвинения, че правителството дължало на Пловдив толкова много милиони, че този път Тодор Кръстев ги пресметна, че са стигнали 100 на брой.
Точно тук се вметна, с краткото си изказване и Долев, за да опровергае дадено от областния управител Иван Тотев телевизионно интервю, в което бил казал, че правителството било дало 2,8 млн. лв. за боклука, но чакало общината да ги усвои.
"Всеки ден ми звънят бизнесмени, да ме питат, къде са им парите от миналогодишните ремонти на детските градини. 800 хил. лв. с ваше решение вкарахте при парите за боклука, та да сме се разплатели по-бързо, вървете сега при премиера и му кажете и за Марица", отново настоя Долев.
"Като придойде водата, ще го викнем. Няма сега да ни карате да го лъжем", отби поканата Надя Танева.
"Да не превръщаме нашето предаване в "искрено и лично", на свой ред пък призова за връщане към основната тема на дебата Добромир Трифонов.








zdravo
на 12.09.2010 г.
Съветници, умолявам да звъннете на Бойко Борисов да съдейства за по-бързото прибиране на този психар в специализирано заведение. А нека свещениците на Пловдив отслужат една молитва за жена му - да имаш такова чудо в къщи, да го търпиш, да го гледаш само даже, си е изпитание за духа и тялото.
Ботев Пловдив 1912
на 08.09.2010 г.
Долев, отивай в психо-диспансера да те хоспитализират! Ако Марица прелее, аз ще стана космонафт!
Genjy
на 08.09.2010 г.
Долев къде беше последните 20 години .С магиа нищо не се постига трябва много борба за да изкорениш апашката вихрушка в Пловдив
noir
на 07.09.2010 г.
Не мислите ли, че Долев се държи малко нагличко и дразни. Както се казва, вчера дойде от София, само се хвали колко много е гласувал за Бойко, постоянно се изказва над предела на своята компетентност и досега работа за Пловдив и пловдивчани няма. Все пак човек на неговата позиция трябва да работи, а не да се държи като политкомисар. Не коментирам изобщо външния му вид, защото Долев не е виновен за него, както и не коментирам ченгеджийското му минало, защото май не беше доказано.
яба
на 07.09.2010 г.
стига бе дано да не е истина че утре ще ходя за сом и няма да дава !
Кинова
на 07.09.2010 г.
Защо му дадоха толкова власт на този умствено увреден - щях да кажа човек! На този доносник!
Батэ Бойко
на 07.09.2010 г.
[quote]"Като придойде водата, ще го викнем. Няма сега да ни карате да го лъжем", отби поканата Надя Танева. [/quote] И ГЕРБ са жалки и то много жалки! Когато водата придойде/недай боже/ и от двете страни на булеварда мазетата на хората заприличат на рибарник,тогава когато въпросната госпожа го вика,тогава и през ум няма да му мине да идва в Пловдив!
monch
на 07.09.2010 г.
Долев, жалка работа си
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!