Тийнейджъри потрошиха имущество в къща за гости в Родопите, научи Plovdiv24.bg. Ето и подробностите:
"Младежи от Асеновград, Чепеларе и Пловдив решили да избягат от скучното ежедневие с посещение в къща за гости в родопското село Лясково. Компанията избрала да отседне за няколко нощувки в къща, отдавана под наем.
След като били посрещнати и настанени от управителката на обекта, младежите останали сами. Развихрил се щур купон и подпийналите ученици разгорещили страстите.
Момчетата от компанията решили се направят на интересни пред момичетата и започнали да чупят столове, врати и част от обзавеждането. На сутринта управителката заварила къщата опустошена, а от гостите нямало и следа.
51-годишната жена веднага потърсила съдействие от полицията и само за часове виновните 17-18-годишни младежи са установени и задържани, за да понесат отговорност за причинете сериозни материални щети. Разследващите от Асеновград са събрали доказателства по случая и са ги предали на прокуратурата".








Jorott
на 08.04.2021 г.
Е кат сте алчни дупедавци и искате от децата да изкарате 500 лв на вечер, даже ви е малко! Защо са там?!?
alexsp
на 08.04.2021 г.
И всичко това под музиката чалга на бъдещия ни примиер.
Тихомир Терзиев
на 08.04.2021 г.
пе**лчета, които след няколко години ще ми сервират кафе, докато си мия колата.
Rmrmrm
на 08.04.2021 г.
Още от сега ли кредити, и цял живот изплащане беее. ХАХАХА... ХАХАХА..... Трошиииииии, селскииии
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!