Докога в пикови часове ще се съобразяваме с хората, решили да хапнат?

"Докога "паяците" ще обикалят само в "синя зона" и КАТ ще лепят глоби само около центъра?", попита читател на Plovdiv24.bg.
Ето какво написа в гневно писмо до редакцията ни:

"След като всички граждани знаем къде се спира неправилно, къде са контролните органи? 

Когато се обадиш на телефона, даден на всеки знак и им кажеш адрес като този на "Аладин" и въобще на места, за които знаят, че се спира неправилно, никога не идват.

Ако е за гараж обаче идват до 15 минути. Докога в пикови часове ще трябва да се съобразяваме с хората, решили да похапнат, спирайки най-спокойно в нарушение, понеже знаят, че никой няма да ги притесни?

Докога "паяците" ще обикалят само в "синя зона" и КАТ ще лепят глоби само около центъра?".



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (50)
Още новини от Новини от Пловдив:
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...
Спряха процедурата за спортен имот в Пловдив, връщат парите на ка...


Виж още: