Днес отварят за движение преобразената "Отец Паисий"
Днес отварят за движение ул. "Отец Паисий", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Готова е, може да се минава, до час - час и половина ще я отворим за движение, обяви кметът Иван Тотев преди минути. Той обаче поясни, че предстои да бъдат маркирани всички места в "синя зона" и днес водачите могат да минат гратис, но от утре и зоната там ще работи нормално.
Движението става еднопосочно, забранява се влизането откъм бул. "Цар Борис Трети Обединител". Стълбовете за осветлението ще бъдат монтирани в движение, защото все още не ас доставени.
Този браузър не поддържа видео елемента.