Читател: Умствен инвалид взе мястото на човек в нужда

8371
11

Пловдив, "Лидл" в "Смирненски" - "Умствен инвалид взе мястото на човек в нужда". Така читател на Plovdiv24.bg коментира неправилно паркиране, на което е станал свидетел:
Преди време правех забележка на всеки, който спре на място за инвалиди, а не е такъв. Установих обаче, че голяма полза няма, защото манталитетът на българина няма как да се промени. 
Затова реших, че чрез снимки може да има малко по-голям ефект. Денят е петък, 21 ноември, а мястото - паркингът на "Лидл" в "Смирненски".

Шофьор на висок мерцедес с регистрационен номер РВ 6121 РТ беше спрял на място, предназначено за инвалиди при почти изцяло празен паркинг. 
Малко по-късно дойде човек със залепен син стикер на задния прозорец, който се наложи да спре на друго място, а не на предназначеното за него.
Всичко това се разигра на десет метра от охраната на въпросния магазин. Няма да се оправим и това си е! Жалко, уж сме в ЕС ...

Виж коментарите (11)
Още новини от Новини от Пловдив:
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).