Читател: Собственик на магазин "обожава" да пази паркомясто с конуси, а после вдига скандали!

14054
40

"Здравейте, Plovdiv24.bg, в случая не виждате паркирал автомобил на тревни или тротоарни площи, а собственик на месарски магазин, който "обожава" да пази мястото си с конуси, без да е заплатил за това", пише на редакционната поща на сайта наш читател. Той пояснява, че става въпрос за ул. "Сливница" в града.  

"Всеки, дръзнал да спре там, бива изгонен с изрази от рода на "Не виждаш ли, че това място е мое?" и кавгите могат да доведат и до сериозни заплахи, ако откажеш да преместиш автомобила си. Питам се аз - откога общинската собственост стана частна? Питам се и откога е позволено да заемеш тротоарна площ, за да продаваш, без да разполагаш дори с касов апарат, предполагам, че за разрешително е абсурдно да се говори?", завършва сигналът на възмутения човек.
Предадохме за проблема в Пловдивския общински инспекторат, откъдето се ангажираха, че ще направят проверка по случая.

Виж коментарите (40)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: