Константин Бобоцов и Емил Миразчиев дойдоха на днешната сесия на Общинския съвет с черни лепенки на устите, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Вероятната причина - събарянето на тютюневия склад на улица "Одрин" в Пловдив.
Първият е общественик, инициатор на комитет за спасение на тютюневия склад и тютюневия град като цяло, вторият е артист.
Черни лепенки на устите в ОбС Пловдив днес
© Plovdiv24.bg






