Освежиха вида на билетния център пред сградата на Община Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
Промяната - подмяна на конструкцията, дограма, рекламни пана и прочие, се случи в рамките на първия работен ден. 
От днес центърът работи отново и приканва: "Твоят билет е при нас".