Както Plovdiv24.bg ви информира, новородено бебе издъхна в линейка на път между болниците в Смолян и Пловдив. Бебето е било на 2 дни, родило се е с тежка малформация в смолянската болница и по препоръка на лекарите в неделя било изпратено в УМБАЛ "Свети Георги".
Пред "24 часа" те отрекоха появилата се информация в медиите, че екипът е бил нападнат. Родителите не са придружавали сина си. Според медиците новороденото е издъхнало заради уврежданията, несъвместими с живота.
Бебето, което издъхна по пътя за Пловдив, е било на 2 дни
© Plovdiv24.bg






