Бебе е починало на път за Пловдив, информира от Спешния център за Plovdiv24.bg.
Бебето се е родило с тежки малоформации. Лекарите са го насочили към УМБАЛ "Св.Георги" в Пловдив, но по път бебето е починало в линейката.
Инцидентът е станал преди три дни, според информацията от Спешния център.






