Атрактивни мажоретки събраха погледите на пловдивчани днес преди обяд, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
С атрактивните си изпълнения под съпровода на духов оркестър те поведоха шествието на СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" за 11 май. Начело на колоната от ученици и преподаватели бе иконата на Светите братя.
Припомняме, че днес Българската православна църква почита паметта на Светите братя Кирил и Методий.






