Асеновградско готово, вече работят по новите кръгови!

27543
5

Областният управител Здравко Димитров и заместник-областният управител Петър Петров инспектираха ремонтните дейности на две от важните пътни артерии в областта. Полагането на основното асфалтово покритие на новото платно на пътя Пловдив- Асеновград е завършено и в момента се работи по кръговите кръстовища на разклоните за Крумово и Куклен. 
След това ще започне изграждането на пътната инфраструктура и на локалните платна. Областният управител направи инспекция и на пътя Карлово - Баня. Рехабилитацията на трасето е почти завършена. В момента се полага пътната маркировка и се изграждат пътните банкети. От фирмата-изпълнител обещаха, че окончателно трасето ще бъде завършено на 22 декември.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).