"Абсолютна цигания, скоро ще станем като "Изгрев"

4258

Темата за чистотата на града винаги е вълнувала гражданите. 

Plovdiv24.bg видя клип, публикуван във Фейсбук групата "Забелязано в Кючука", където ясно се вижда как мъж изхвърля няколко черни чувала с отпадъци и празни туби на своеобразно сметище някъде в квартала. 

"Наглото поведение на хората няма край. Не успях да снимам добре номера на превозното средство.", описва ситуацията потребител.

Коментиращи обвиниха в пасивност оператора на видеото.

"Най-големият ни проблем е пасивността на хората. Ти също си част от проблема. Другият път снимай как го гониш и тогава ще си поздравен, пък и ти ще си доволен от себе си."

"Не може да няма начин да бъде намерен този тарикат и да бъде глобен , ама сериозно глобен и да се качи в групата , така и следващия такъв , да видим ще има ли резултат."

"Абсолютна цигания...скоро ще станем като квартал "Изгрев"!



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"
Ексклузивно: Венелин Найденов е новият директор на НАП Пловдив
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив


Виж още: