80 хиляди за две ателиета в центъра

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
16:07 / 10.08.2007
1726
Два общински имота в идеалния център на града бяха продадени общо за 80000 лева на търгове в Пловдивската общинска агенция за приватизация.

Само двама кандидати се явиха на наддаването за двуетажна масивна сграда в кв. "Капана", въпреки че 14 бяха закупили тръжни книжа. Имотът със застроена площ 32 кв. м и изба бе спечелен още на първата стъпка от Митко Владов.

Ателие от 30 кв.м на последния етаж на сграда на ул. Гладстон пък бе изтъргувано за 27500 лева. От деветимата участници в търга игра само победителката Катя Витковска.

Нито един кандидат - купувач не се яви за 72 кв. м. ателие Аджисан махала, оценено на 53000 лв. Информацията е на Дарик радио.

 


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Хиляди изпълнители превръщат парк "Лаута" в символ на българските...
Паднали камъни затрудняват движението по пътя Смолян – Пловдив
Археологът София Христева разказва за Небет тепе в следващото път...
Временно ограничение на движението в западната част на Пловдив
Жълт код за силен вятър днес! В Пловдив се очаква поривите да дос...
"Западен" кани пловдивчани на велошествие


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).