33 магистрати дариха кръв

1279

Тридесет и трима магистрати и служители от Районна, Окръжна и Апелативна прокуратура гр. Пловдив се включиха в акцията по безвъзмездно кръводаряване, съобщиха от прокуратурата в Пловдив.


Благородната инициатива за спасяването на човешки живот е традиция за държавните обвинители през последните години.
Поради желанието на голям брой от тях да участват в акцията и за да не се нарушава ритъма им на работа, екип на Центъра по трансфузионна хематология гр. Пловдив посети сградата на Прокуратурата и извърши необходимите медицински манипулации. Дарени са близо 15 литра кръв.



Източник: агенция "Фокус"
Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Митрофанова с категорична теза под Альоша в Пловдив
Братът на пловдивски общински съветник ще строи жилища върху парк...
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).