Проблем с шахта тормози шофьорите по ул. "Нестор Абаджиев" в "Тракия", алармира читател на Plovdiv24.bg.

Пловдивчанинът пише още, че покрай шахтата се работи и в момента, три пъти са правени опити проблемът да се отстрани в рамките на три месеца, но без резултат.

"Лично аз съм свидетел на 3 счупени коли, колко не съм видял.... Ще Ви бъда благодарен, и не само аз, ако дадете публичност и помогнете за решаването на малък, но не маловажен проблем!"