Неправоспособен водач пострада леко при пътен инцидент в събота в Пловдив. Сигналът е подаден пет минути след полунощ. На кръстовище между ул. "Ландос" и ул. "Герлово", при извършване на ляв завой с лек автомобил "Опел", Б.Ш. /20 г./ отнел предимството на попътно движещ се лек автомобил "БМВ". 
При последвалия сблъсък с контузия на главата е шофьорът на втората кола - Ф.Д. /20 г./, който не притежава свидетелство за правоуправление. 
Двамата участници са пловдивчани. Алкохолните им проби са отрицателни. Произшествието е отработено по административен ред.