Пловдивчанин навика служители на Общинска охрана, глобиха го със 150 лева заради проява на дребно хулиганство, научи Plovdiv24.bg. 
Случката е от 20 февруари, мястото - ул. "Хан Кубрат", сочат материалите от съда. 
"Мъжът, български гражданин, неосъждан, със средно образование, изрекъл на висок глас обидни думи към общинските полицаи, с което е нарушил обществения ред и спокойствие", посочват още магистратите.