Ръст на заболелите от COVID-19 в Европа

3860

Заради увеличаване на броя на заразените с коронавирус все повече европейски страни връщат ограниченията.  Вече четири поредни дни в Гърция положителните проби са трицифрени числа. За неопределено време там се забраняват всякакви базари и религиозни шествия. До края на месеца се удължава и забраната за правостоящи посетители на всички нощни клубове, барове, кафенета и таверни с музика на живо.

Само през вчерашния ден новозаразените в Италия са скочили с 38 на сто спрямо четвъртък. Това е най- високият дневен брой в страната от края на май. Предпазните маски станаха задължителни на още повече закрити места в Обединеното кралство. От тази нощ влязоха в сила и нови ограничения за пристигащите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Иран е изнесъл 18 милиона барела петрол през последните пет дни
"Лидл" официално откри първия си пъб
Простреляният в САЩ български полицай беше изписан от болницата с...
Опасна риба завзема гръцкото море
САЩ и Иран подписаха, меморандумът влиза в сила незабавно
Дронове и сателити ще следят плажовете в Гърция за нарушения с ше...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).