50 дръвчета бяха засети днес около площадката по обучение за безопасност на движение /на гърба на СОУ "Хр. Г. Данов"/ в район "Северен". Инициативата е на кметицата Ина Филипова. Засаждането извършиха децата от ЦДГ "Бреза" и учениците от СОУ "Хр. Г. Данов". С това се сложи началото на цялостно залесяване на района, което ще продължи до края на месец март.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!






