Арестуваха сина на Майкъл Джордан, който е женен за българка

3980
1

Най-големият син на баскетболната легенда Майкъл Джордан – Джефри, е бил арестуван в Скотсдейл (щат Аризона). Впоследствие той е бил освободен, но с повдигнато обвинение за нападение. Предстои обаче прокуратурата да прецени дали обвинението ще доведе до съдебен процес.

32-годишният Джефри Джордан, който през 2019 г. се ожени за българката Радина Анева, е бил в местния бар "Каса Амигос“, когато паднал и си ударил главата. Откаран е в болница за получаване на медицинска помощ, но там е нападнал медицинския персонал.

Агресивното поведение на българския зет е започнало още в бара, където е налетял на охраната, която се опитала да го отведе до болницата. Самото му нараняване в заведението не е било резултат на сбиване, а на невнимателно поведение.

Според свидетели Джефри Джордан е бил объркан и дезориентиран след падането. Вероятно това е провокирало и агресивната му реакция към медицинския персонал.

Синът на Майкъл Джордан също беше баскетболист. Игра за университетските обори на Илиноис и Централна Флорида. Изигра общо 107 мача от колежанското първенство, и имаше средно по 2 точки на среща. През 2012 г. прекрати баскетболната си кариера.

Виж коментарите (1)
Още новини от Международни новини:
Нападения в плитки води: Агресивна риба застрашава рибари и турис...
Ток от Сахара под морето: Новият €25-милиарден план на ЕС
Нова екозабрана в Европа: Вижте какво изчезва завинаги от масите ...
Европа търси трайно решение за лятното и зимното часово време
НАТО готви 70 милиарда евро за Украйна на срещата в Анкара
На 93 години почина легендарната първа дама Бернадет Ширак


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).