Жената с два брака зад гърба си аут от "Ергенът"

12203

На Церемонията на Розата в края на седми епизод на любовното реалити "Ергенът", Алек даде първото цвете на Надежда, която малко по-рано сама го извика за среща в двора на имението и първа се осмели да го целуне.

Без роза остана 35-годишната Мария Стоянова, която е другата дама в имението, освен Надежда, която има дете. Хобито на Мими е да организира бракоразводни партита, а двата неуспешни брака зад гърба й, може би са причината тя да не продължи напред. 

"Мими, за теб "Ергенът" приключи. Време е да си вземете довиждане“ – обяви водещият Наум.

"Радвам се, че се запознахме. Успех!“ – каза делово Мими и след ръкостискане се раздели с Алек.

"Не ми е приятно, че си тръгвам. На никоя жена не би било приятно да е отхвърлена. В крайна сметка явно не си паснахме“ – коментира Мими след напускането на риалитито.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: