Участничка от "Ергенът": Наричаха ме травестит, живея четвърти живот

28521

Участничка от любовното предаване "Ергенът" парфюмеристката Милена разказа пред зрителите на предаването своята емоционална история. 

"Имала съм труден живот. При мен се оформи един кръг – неспокойна, конфликтна семейна среда и после на училище, където най-уязвимите биват нападани. Обидите започнаха. Наричаха ме травестит. Аз бях високо момиче… мечтаех си да бъда най-грозното момиче, но момиче, не травестит! Утехата ми беше учението, бях пълна отличничка“ – призна Милена пред Алек.

"Целият ми живот е минал в трудности. Имах анорексия, тежка степен. Била съм три пъти на прага на смъртта. Живея моя четвърти живот, затова оценявам всяка минута от него“ – сподели през сълзи Милена, която е имала 6-годишна връзка с един от световноизвестните учени в областта на теоретичната физика.

38-годишната Милена разчуства всички зрители на предаването, които не спираха да я окуражават в социалните мрежи. Те й пожелаваха да намери истинската любов в своя живот, а някой от тях дори казваха, че такава "чиста душа" не е за това предаване.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: