Теа на Наум: Вярвам, че слухът ми ще се възстанови напълно

10838

Проблеми с ухото вкараха любимата на Наум Шопов - Теа, в болница. Чаровната дама цяла седмица е обикаляла различни специалисти заради болки. И накрая се озовала прикована за болнично легло. След няколко манипулации Теа вече е вкъщи, но все още не чува добре.

"На прибиране от Витоша ми заглъхна едното ухо и започна да ме боли. Не подцених ситуацията и не се зарязах - за 7 дена - 4 специалисти. Не съм се правила на по-разбираща от докторите, изпълнявах стриктно всичко предписано... но нещо някъде се размина и ситуацията се влоши.

Вече съм по-добре и искрено вярвам, че и слухът ми ще се възстанови напълно", споделя за преживяванията си любимата на Шопов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: