Теа и Наум Шопов казаха как си лягат вечер

4707

"Имаме правило да не си лягаме скарани". Това казаха Наум Шопов и любимата му Теа Минкова в ефира на Би Ти Ви навръх Св. Валентин.

Двамата вече почти 12 години са заедно. Разговорите са най-важните и това да се грижат за дребни неща, които другият обича - това са ключовете към успешната им връзка.

Двамата често споделят в ютуб канала си постфактум, че са се скарали. Така показват, че и те като всички останали преминават през едни и същи неща и има как да се оправят, разказват още те.

Още като предложили на Шопов да води тв риалитито "Ергенът", Теа го подтикнала да гледа всички епизоди, а Наум смятал, че е най-неподходящият човек за предаването.

Теа Минкова също ще се включи в третия сезон на "Ергенът". Тя и Наум Шопов ще правят интервюта с момичетата, които напускат риалитито.

Дъщеричката им също била на снимки.

"Беше й много готино да гледа баща си как работи, но в същото време трябваше да е тиха", казва Шопов.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: