Със сълзи на очи Билалов се раздели със зрителите на "Стани богат", направи вълнуващ коментар

41198

Научих много, всичко тръгна съвсем на шега. Христо Хаджитанев ми се обади и каза, искаш ли да си водещ на предаването. Преди това бях гледал френския "Стани богат" и така започнах. Това сподели доскорошният водещ и актьор Михаил Билалов в предаването "120 минути" по bTV.  Plovdiv24.bg вече ви информира, че той напуска като водещ и поема по нов път на актьорството и ангажиментите, които има в киното и театъра.

"Благодаря на Христо за това, че ме поддържаше толкова години и ме въведе в ролята ми на водещ. Благодаря на bTV и за бъдещето си сътрудничество.", допълни Билалов.

Актьорът сподели и бъдещите си планове, по които работи в различни проекти. Той си взе довиждане със сълзи на очите със зрителите на предаването, но заяви, че продължава срещите си с хората дори и в Америка, закъдето заминава. Там той ще има турне, където ще представя комедийното шоу "Бум-бум".  Той сподели, че когато е бил далече от България е бил много самотен и това е било най-тежкото, с което човек трябва да се справя.

Запитан дали е реализирал американската си мечта Билалов заяви, че мечтите няма националност. Той заяви, че е станал по-богат заради срещите с хората, а най-любимата му дума е "Господ".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: