Събраха се отново, но този път не на Арената!

5285

Участниците от реалитито "Игри на волята" се събраха на парти. Клипът, който се появи, взриви социалните мрежи.

Клипчето от купона бе качено в официалния профил на Дени, а на него всички участници са се събрали, за да си припомнят най-хубавите им моменти от предаването. 

Събитието е от луксозен ресторант с пищна украса и богата трапеза. Впечатление направи огромната тематична торта, която бе приготвена от столична сладкарница. Тортата бе разделена от двете страни с имената на отборите. 

Феновете им се зарадваха, че те са съумели отново да се съберат заедно, макар всеки да има своя живот и ангажименти. В интерес на истината доста от участниците в предаването си останаха добри приятели и след него.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: