След няколко години пауза той отново се завръща на сцената, новата песен е факт

4724

Джъстин Тимбърлейк се завърна на сцената на соло музиката. Днес 42-годишният изпълнител представи сингъла "Selfish“ и клипа към него, режисиран от Брадли Калдър.

"Selfish“ е първата соло песен на Тимбърлейк след излизането на албума му Man in the Woods през 2018 г. Баладата е с R&B звучене, което бе характерно за ранните песни на Тимбърлейк. 

Песента подгрява появата на албума "Everything I Thought It Was“, който ще излезе на 15 март.

В петък Тимбърлейк обяви, че на 27 януари ще бъде гост на американското тв шоу Saturday Night Live.

През април 2023 г. Тимбаленд разкри пред списание Variety, че с Джъстин Тимбърлейк подготвят нови песни, които ще влязат в първия албум на звездата от 2018 г. насам.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: