Сашка Васева блесна с нова 24-каратова усмивка

4763

Сашка Васева напомни за себе си в социалните мрежи. Тя публикува снимка в своя личен Инстаграм профил и направи официално обръщение към последователите си. 

"Скъпи, дами! Поради многобройните ви съобщения и запитваня за моето здравословно състояние, отговарям тук в резюме: след две години и половина, от както ме оперираха в Германия, съм жива, здрава и с широка 24-каратова усмивка.", заяви Сашка. 

Припомняме, че след многобройните операции, които претърпя певицата, заради загубата на зрението си в момента състоянието й продължава да се подобрява. 

"Браво Саше, изглеждаш прекрасно!", 

"Браво,това е нашето момиче,в пълният си блясък, както винаги!", пишат потребители, зашеметени от нейната усмивка.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: