Пуснаха непоказани досега кадри от имението на "Ергенът"

5305

Третият сезон на "Ергенът" започва на 21 февруари по bTV. Вълшебната приказка за любовта този път ще се разгърне на магичния гръцки остров Родос. Той е не само перлата на Додеканезките острови, но и дом на едно от Седемте чудеса на античния свят – Родоският колос.

Eкзотични палми, величествен плувен басейн, превъзходни зони за релакс и уелнес, както и самостоятелна хеликоптерна площадка са само част от удобствата на имението, в което са настанени дамите от трети сезон на романтичното приключение "Ергенът".

26 дами ще се конкурират за сърцето на синеокия бизнесмен Алек Младенов, а атмосферата в имението определено гарантира много романтични моменти в новия сезон на риалитито.

Епизодите ще се излъчват всяка сряда и четвъртък от 20:00 ч.

"Влизам абсолютно чист. Искам да се влюбя и да създам семейство“ – казва бизнесменът Алек Младенов в едно от видеата.

“Аз съм човек, който не вярва в любовта от пръв поглед, но Алек промени това" – признава една от участничките.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: