Певицата Бони влиза в "Хелс Китчън"

6943

Скоро предстои да стартира новият сезон на любимото кулинарно предаване "Хелс Китчън" сезон 6, а вече са ясни и някои от участниците в него. 

След като от NOVА обявиха някои от участниците в новия сезон, те повдигнаха завесата и разкриха името на още един участник. В предаването влиза една от най-популярните певици у нас, а именно гласовитата Бони. 

"Осмият албум на Бони вече се пече и то не къде да е, а във фурните на Hell’s Kitchen. Къде дует с шефа, къде соло с яйце и точилка в ръка, очакваме тя да се развихри и да запише поредния си хит номер 1!", написаха в официалната страница на кулинарното шоу. 

Певицата е участвала в кулинарното предаване "Черешката на тортата", където показа завидни умения в кухнята. Сега и предстои да се сблъска с ново предизвикателство, в което да покаже своите умения пред цяла България.

Други известни имена, които ще видим в новия сезон на предаването, са това на музиканта и актьор Коцето Калки и актьорът Китодар.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: