Панайот Панайотов: Ще трябва да репетирам с токчета

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
09:26 / 03.03.2024
6193
Не ми е проблем, че завърших на последно място, каза "Момчето, което говори с морето"

"Оставам си една от звездите на българската естрада, така или иначе", каза Панайот Панайотов по повод последното място, което зае в "Капките".

Във втората седмица на формата журито, участниците и публиката дадоха най-ниския вот за Панчо, както сам пожела да бъде наричан певецът.

"Като състезание ги приемам "Капките", ама приятелско. Изпях песен на Тина Търнър, което не е много лесно. Следващия път ще се реванширам", обещава легендата на българската естрада.

Най-трудното за него е това, че трябва да се превъплъщава в образа на някой друг.

"Всъщност преди това бях поканен в Dancing Stars, но отказах, защото физиотерапевтът ми каза, че ще получа травми още на първия ден", разкрива "Момчето, което говори с морето".

Певецът си е носил лични мокасини за шоуто, но го задължили да обуе токчета като на Тина.

"В края на краищата да не си се раждал артист", смее се Панайотов по повод изявата си.

В "Капките" най-много го затруднява моментът, че за много кратък период трябва да научиш нова песен. Без грешки, и то на няколко езика.

"Ще ми се налага занапред да пея на няколко езика. Това е нещо ново за мен, а аз обичам много новостите", споделя певецът.

Панайотов смята, че още е годен за тази работа, въпреки че хората го мислят за остарял. Певецът обича предизвикателствата и се втурва с главата напред в тях.

"Занапред в "Капките" няма да имам никакви проблеми, защото разбрах как стават нещата", категоричен е Панчо.

Едни от най-красивите български песни са на Панайотов, но в "Капките" легендата на българската естрада трябва да е само имитатор.

"Това е ново за мен", казва той и добавя: "Трябва да си преправиш гласа и да имитираш по най-добрия начин, което не е лесно. Ще трябва да репетирам с токчета, защото със сигурно ще имам и други женски образи", казва с усмивка Панайот пред "България Днес".

Виж коментарите (0)

Още по темата (6980):
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
06.03.2025 "Един за друг" приключи
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
04.12.2024 Собственикът на римската вила, където се е заснел първият български филм за възрастни, е получил сносен хонорар
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Нов закон в Гърция криминализира караваните
Известен и богат българин днес става на 57
Телевизионна водеща: Пловдив е само черно-бял, нали така?
ЕС санкционира TikTok с 530 милиона евро
Синтия от "Ергенът": Суперголямо неуважение. Аз никога не бих пос...
Честито на Венета Райкова!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).