Пам с признание за килограмите
"Аз не съм слаба. Когато седна на ресторант, всеки гледа какво съм си поръчала да ям. Това обаче изобщо не ме притеснява".
Това разкри ергенката Пам. Пухкавата моделка се гордее с фигурата си. Защото знае, че колкото и да тренира, проблемът й е съвсем различен. И трудно може да има форми, за която всяка жена мечтае, пише "България Днес".
"Предпочитам да съм тази, която е обсъждана и хейтена", казва още Пам.