Телевизионният водещ Ники Кънчев се отдаде на добри дела след снега, който натрупа през уикенда в София.

Той се похвали в профила си във Фейсбук, че почистил снега пред входа, почистил своята и колите на съседите си. Ники демонстрира и прекрасно настроение напук на времето, за което, както става ясно, основен "виновник" са стиховете на любимия му съвременен поет Добромир Банев.

"Снегът е извинение за дъжд, не сбъднал ласки в шарената есен.

Дърветата прегърна наведнъж, нашепвайки най-зимната си песен.

Снегът е обещание за дом, където остаряваме по двама, унесени сезон подир сезон… По-хубава от тази песен нямам. ", написа Кънчев.