Милица Гладнишка: Може би ми липсва алкохол

28024
12

"Превърнах се в едно малко зло същество", каза актрисата Милица Гладнишка в предаването "Тази събота и неделя" по бТВ.

Изказването бе по повод новата пиеса "Целуни ме, Кейт", в която Милица играе ролята на Кейт, която е римейк на пиесата "Укротяване на опърничавата" от Шекспир.

Пиесата стартира миналата седмица в Музикалния театър. Това е един от най-атрактивните бродуейски мюзикъли, които са излизали напоследък и се очаква да има много фенове и в България.

Относно предаването "Кой да знае", Милица каза, че е много доволна от участието си и от воденето на Сашо Кадиев.

"Единствено липсва алкохол", каза шеговито тя и допълни: "Може би в новия сезон този пропуск ще бъде запълнен".

Виж коментарите (12)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: