Мастило идват в "Мармалад" довечера

2584
1

Група "Мастило" ще гостуват на пловдивчани довечера в клуб "Мармалад".

Мастило е група, създадена през 1999 година в София. Лицето на Мастило е Виктория Терзийска, която е била за кратко вокал на "Спринт" през 1998. Освен като вокалистка, Вики става известна и като водеща на музикалната класация "Форте" по БНТ. В групата участват още: Десислав Данчев - китара, Иван Димов - барабани и Николай Симеонов - бас.

Пилотното парче на Мастило се казва "В двореца съм сама", музиката е на китариста, а текстът е на Виктория. Като гост на клавишните в песента е поканен Краси от D2.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
Бившият депутат Бебето се ожени в Пловдив
Двоен гаф в ефира на bTV
Александър Николов подсилва ирански отбор
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).