Любо Ганев си тръгна гладен от кухнята на шеф Ангелов

10871

Един от титаните на спорта в България - Любо Ганев, си тръгна гладен от "Хелс китчън". Президентът на родния волейбол и легенда на родината бе ВИП гост на Виктор Ангелов, заедно с добрия му приятел Борислав Кьосев и неговото семейство.

"Не искам да има нищо зелено в чинията ми. Без спанак, маруля, копър и т.н.", категоричен бе Ганев.

Волейболната легенда като един голям човек си поръча от всичко в менюто. Уви, "червените" се сгромолясаха в кухнята. Водените от Царина дами успяха да сервират само по едно предястие на ВИП гостите - яйца Бенедикт.

Това, разбира се, вбеси шеф Ангелов и той изгони целия тим на "червените". Така Ганев не успя да хапне друго и той трябваше да задоволи само с малката порция яйца, пише "България днес".

Капитанката им Царина пък изпадна в истерия и избухна по адрес на съотборничките си.

"Не си знаете менюто, тук сте само, за да спите и да пърдите. Писна ми. Ако не сте доволни от мен, кажете", започна Царина.

Полина и Чимидова пък влязоха в тежък конфликт, който аха да излезе извън всякакъв контрол. Думите на Чимидова явно засегнаха колежката й в кухнята и тя се разплака пред камерите.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: