Кристина остана без роза

3898

Кристина е момичето, което остана без роза в последния епизод на "Ергенът"

"Благодаря за времето, което ми отдели!“ –  обърна се към нея Алек , докато й казваше довиждане.

"И аз ти благодаря! Пожелавам ти да намериш това, за което си дошъл. Чао!“ – каза на свой ред Криси.

"Животът ме е научил на много уроци. Поемала съм изключително тежки удари. Да, кофти ми е, че трябва да си тръгна, когато още не съм готова. Колкото и да ми е гадно, вярвам, че Алек е направил правилния избор за него“ – сподели в последните си моменти пред камерата тя.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: