Крал Чарлз е в болница

4568

Кралят на Великобритания Чарлз III влезе в болница в петък за планирано "коригиращо лечение" на уголемена простата, предаде "Ройтерс".

Монархът беше приет в същата частна лондонска болница, където снаха му - принцесата на Уелс Кейт, се подлага на лечение след претърпяната коремна операция миналата седмица.

Чарлз ще остане в клиниката две нощи, информира журналистът от в. "Сън" Мат Уилкинсън, който отразява новините за кралското семейство.

Миналата седмица от Бъкингамския дворец обявиха, че 75-годишният британски крал се нуждае от болнично лечение на простатата, чието уголемяване е доброкачествено - нещо често срещано при мъже над 50-годишна възраст.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: