Кметът подарява рок концерт на пловдивските ученици

3023
3

В началото на учебната година Община Пловдив и кметът Славчо Атанасов подаряват на пловдивските ученици рок концерт край Гребния канал. Купонът носи името "Rock on the Water" и ще се проведе на 25 септември (неделя) от 16 ч. на Гребната база с участието на 4 рок групи от Пловдив, Асеновград и София. 
Идеята е да се срещнат на една сцена училищни банди с вече утвърдени имена, обясняват организаторите. Тяхното първоначално намерение бе събитието да се случи на брега на река Марица в участъка между Пешеходния и панаирния мост на 17-и септември, но заради твърде големия интерес и за по-голяма сигурност концертът се отложи с няколко дни и се премества на Гребния канал. Там биха се събрали повече хора, тъй като още в първите дни над 500 ученици са потвърдили в социалните мрежи, че ще отидат на купона. Организаторите очакват 2000 души. На 25-и Ще забият пловдивските банди "Summer Rain" и "How About Tomorrow", столичаните "Odd Crew" и 4? от Асеновград. Входът е свободен.

Виж коментарите (3)
Още новини от Любопитни новини:
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури
Данчо Караджов: Най-трудният момент за "Сигнал" бе, когато комуни...
Народът срещу шеф Ангелов: Голямо падение
Край на войната с кърпите: Kaк един турист може да промени правил...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).