Карантинираха Андре Токев в затвора

6569

Шеф Андре Токев влезе в Централния софийски затвор, независимо че не е добре здравословно в последните дни. 

Властите закъсняха с над 20 дни да вкарат Токев зад решетките, но го направиха точно когато гуруто в кухнята се оказа със здравословни проблеми.

На всичко отгоре Андре е настанен в карантинно отделение заради бушуващия ковид. Готвачът ще изкара в изолация стандартната карантина. Ако през това време не покаже симптоми, ще бъде прехвърлен в отделение за адаптиране.

Престоят на Токев в Централния затвор ще трае около две седмици. След това ще бъде прехвърлен към затвора с лек режим в Казичене. По време на климатизацията си известният готвач ще трябва да премине през редица медицински изследвания. Ще му бъде изготвено и досие, пише Hotarena.bg

Токев бе спрян от полицията на 31 октомври след сигнал на граждани на телефон 112 за пикап по джанти, който криволичи опасно по околовръстното шосе на София.  Още с доближаване до автомобила, униформените забелязали четирите спукани гуми на колата, едната дори липсвала

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).