Хари и Меган спешно са се обадили на Кейт

5518

Хари и Меган са се свързали с принц Уилям и Кейт след новината, че Микдълтън е диагностицирана с рак, съобщава DailyMail.co.uk

Предполага се, че херцогът и херцогинята на Съсекс са се свързали с принца и принцесата на Уелс "лично“ снощи.

Не е ясно дали контактът е бил по телефон, видео разговор или чрез съобщения. Възможността Хари да се върне обратно в Обединеното кралство не е известна.

Снощи в Съединените щати също се твърдеше, че херцогът и херцогинята на Съсекс са научили за състоянието на Кейт едва по времето, когато светът е разбрал новината, а източници казват пред New York Post, че двойката "нямала представа“ за болестта на Кейт.

Контактът между двамата братя бе разкрит от кралския редактор на ITV Крис Шип.

39-годишният херцог на Съсекс вече е описвал Кейт като "голямата сестра, която никога не е имал“, когато се сгоди за Уилям преди 11 години.

Връзката му с принца и принцесата на Уелс обаче се разпадна. За последно Кейт се срещна с Хари след смъртта на кралицата през септември 2022 г.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: