Гущерова припечелва от "Ергенът", планира нова корекция на лицето

4951

"Шихме екипи за нашите малки гимнастички, които бяха в Дубай. В момента работя за "Ергенът 3“. С нашата дизайнерка буквално за два дни измислихме 10 нови пижами за поредния сезон на предаването. Реагирахме много бързо. В момента екипът ми е от 10 души. Работя с две шивачки и търся нови.“

Това сподели Светлана Гущерова. Въпреки че е много заета с работата си, тя не пропуска грижата и за външния си вид, пише България Днес.

След месец планира да си направи нова операция на носа. "На 6 месеца ми слагат ботокс, много искам нов нос. Това ми е комплекс. Не си го харесвам. Искам да е по-малък, но да не е чип като на всички“, казва Гущерова.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: