Гришо добави още един милион към сметките си

5301

Григор Димитров спечели над 1 млн. лева само за месец и половина. Най-добрият български тенисист отпадна на полуфинал на силния турнир в Ротердам, но си тръгна със 114 490 евро от наградния фонд.

Още в началото на годината Григор спечели турнира в Бризбейн, което му осигури 86 238 евро. След това стигна до третия кръг на "Аустрелиън Оупън", спечелвайки още 160 157 евро. С достигането си до финала в Марсилия заслужи още 214 795 от европейската валута.

Така от началото на година Димитров е натрупал общо 575 680 евро или над 1 милион лева.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: