Григор Димитров на спа процедури с приятелка в Дубай

8174

След като приключи участието си в откритото на Австралия, Григор Димитров замина за Дубай. Там той почива в компанията на близката си приятелка Самар Джашан.

Тя работи в емирството като лайфкоуч, но в свободното си време рисува и преди време подари няколко свои платна на Димитров. Този път тя изненада нашия тенисист с луксозна чанта, на която са неговите инициали.

Григор поддържа формата си във фитнеса на хотела, а вчера компания му правеше симпатично кафяво пуделче. Бившият №3 в световната ранглиста отдели време да посети салон за красота, където местен майстор се погрижи за външния му вид, пище "24 часа".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: