Гала и Стефан наляха още пари в луксозния си имот

6192

Водещата от култовото предаване "На кафе" и половинката й Стефан Николов са инвестирали още пари в луксозния си имот, който е разположен на язовир "Искър".

Двамата се похвалиха с новата си вила още преди година, като Гала дори показа част от нея. Сега в социалните медии се носят слухове, че започват да се превръщат и в земевладелци, след като закупили и част от съседен имот.

Още когато Гала се похвали с новата си вила тя показа, че я е обзавела в лукс, само с бутикови мебели. А цялостното обзавеждане е по проект на Кремена Халваджиян, която е една от най-близките й приятелки.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Стефан Вълдобрев: Срещите с пловдивската публика са сред най-вълн...
Честито на Мира Радева!
Родена е на днешния ден в Асеновград, знае я цяла България
Иван и Андрей пускат ново шоу
Ден за решителни стъпки: Кои зодии ще отключат силна интуиция и щ...
Актьорът Юлиан Вергов: Играл съм с две счупени ръце


Виж още: